ثبت نام در سایت
ثبت سفارش
برآورد زمان و هزینه
پیش پرداخت
آماده سازی پروژه
تسویه حساب و دانلود پروژه

پیگیری وضعیت سفارش

ترجمه

مشتری گرامی
با سلام و ضمن تشکر از انتخاب این شرکت جهت ارائه خدمات (تایپ، ترجمه، صفحه آرایی)، از شما درخواست می گردد به نکات ذیل توجه فرمایید.
شما می توانید جهت ارائه درخواست خدمات خود از دو شیوة مستقیم و آنلاین استفاده نمایید.
الف) در روش مستقیم، شما سفارش خود را از طریق مراجعه مستقیم به دفتر شرکت و یا ارسال بوسیله پیک و یا از طریق پست به آدرس شرکت ارسال نمایید.
جهت اطلاع از آدرس پستی شرکت و شماره های تماس، به لینک تماس با ما مراجعه فرمایید.
ب) در روش آنلاین، شما می توانید از صفحات مورد نظر بوسیله موبایل و یا دوربین عکاسی، عکس گرفته و یا صفحات مورد نظر را اسکن نمایید و در قسمت فرم ثبت نام، آنها را آپلود نمایید.
پس از اینکه شما به یکی از دو شیوة فوق، سفارش خود را ثبت نمودید، کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن، برآورد هزینه و زمان بندی پروژه شما را برایتان ارسال خواهند کرد.

لازم به ذکر است، استاندارد ارائه شده توسط این شرکت برای سفارشات ترجمه، بر مبنای تعداد کلمات ترجمه شده می باشد. بدین معنی که هر 250 کلمه به عنوان یک صفحه لحاظ می گردد. هزینه ترجمه هر صفحه از انگلیسی به فارسی مبلغ 12.000 تومان و از فارسی به انگلیسی مبلغ 25.000 تومان خواهد بود.(لازم به ذکر است هزینه دقیق و قطعی سفارشات ترجمه، پس از ثبت سفارش و بررسی توسط کارشناسان، طی صدور پیش فاکتور اعلام می گردد)

پس از اعلام هزینة سفارش از طرف شرکت به شما کاربر گرامی، 50% از هزینه، از طرف شما به شرکت پرداخت شده و 50% باقیمانده نهایی، پس از ارسال فایل مقدماتی برای شما و تأیید نهایی، پرداخت خواهد شد.

 

 

قیمتهای اعلامی تا پایان سال 1397 معتبر می باشند.

 

ناحیه کاربری